Pristatymas

Minimalus  pirkinių krepšelis yra 10 €. 

Perkantiems už 50 EUR  ir daugiau prekes kurjeriu pristatysime nemokamai.

Perkantiems už 25 EUR  prekes į siuntų taškus ir terminalus pristatysime nemokamai.

Jei norite gausti siuntą į Kuršių Neriją, parašykite mums tu@tiesioggrazi.lt  arba paskambinkite te; +370 655 95345  ir suderinsime  jūsų  pageidavimus ir mūsų galimybes.

Nurodykite tikslius savo asmens duomenis, adresą, pašto kodą ( tik skaičius)  ir telefoną. Tai svarbu sklandžiam prekių pristatymui.

Jūs pasirenkate tinkamiausią siuntos pristatymo būdą, o mūsų partneriai užtikrins kokybišką ir patikimą užsakymo pristatymą – su kurjeriu ar į siuntų skyrių.

 

DPD siuntų tarnyba – kurjeriu iki durų

 • DPD siuntų pristatymo tarnyba pristatys Jums siuntą nurodytu adresu į namus ar darbą darbo dienomis 8-18 valandomis. Kurjeris jums paskambins, kad suderintų pristatymo laiką, todėl tiksliai nurodykite savo telefono numerį.

 • Užsakytos prekės bus pristatytos per 3-4 darbo dienas. 

 • Užsakymo pakavimo ir pristatymo kurjeriu kaina visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją  –  4,40 EUR (3,64 EUR + PVM)

 • Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

 • Nuo 2020.03.17 už prekes pristatymo metu galite atsiskaityti TIK BANKO KORTELE kurjeriui.

 • Primename, kad užsakytas prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo metu. Atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

 • Prekes galime pristatyti ir Jūsų užsakyme nurodytam žmogui.

 

DPD Pickup siuntų taškai ir terminalai

 

 
 • Užsakymo pakavimo ir pristatymo į Pickup siuntų taškus ir terminalus visoje Lietuvoje 2,00 EUR (1,65 EUR + PVM)
   

Pick up tinklas suteiks Jums lankstumo – nebereikės jaudintis, jog atvykus kurjeriui su Jums skirtu siuntiniu, nieko nebus namie. Nuo šiol galite atsiimti siuntas iš Jums patogaus Pickup siuntų taško, Jums patogiu laiku  pakeliui į darbą, namo, pietauti ar pastovaus apsipirkimo vietoje, kur dirbama ilgiau ir dažnai net savaitgalį.

 • Atsiimti siuntas iš Pickup siuntų taško yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyta: siuntos numeris,  Pickup siuntų taško pavadinimas ir adresas bei darbo laikas. 
 • Atėjus atsiimti siuntos beliks pateikti savo tapatybę įrodantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą) ir pasirašyti, jog gavote siuntą. Daugiau informacijos apie šį pristatymo būdą  rasite DPD puslapyje.